Poznaj nas bardziej:)

Flame of Żerań

W Flame of Żerań tworzymy coś więcej niż tylko świece. To wspomnienia, historie i miłość do zapachów.

Powstaliśmy aby wnieść do Twojego wnętrza nie tylko płomień.

Naszym celem jest produkt, który jest estetyczny. Produkt, który nie tylko pobudzi zmysły.

Pomysł na świece zrodził się przez słabość do rzeczy ładnych i miłość do pięknych zapachów. Dlatego też, chcemy przenieść Cię w świat naszego zmysłu węchu.

Kochamy zapachy, które nie są oczywiste, proste i znane każdemu wielbicielowi świec.

Tworzymy zapachy, które uwalniając się poprzez topnienie wosku, dla niejednego będą zagadką. Nasze połączenia nie są oczywiste, często są trudne, specyficzne.

Ale o to nam chodzi! Chcemy, aby nasze świece kojarzyły się z wyrafinowaniem, luksusem ale też jednocześnie z prostotą i surowością. Właśnie tak! Dlaczego? Dlatego, że uwielbiamy kontrasty.

 

Płomień z Żerania to świece, które są kobiece i męskie, to też zapachy typu unisex. Bo dlaczego coś bardziej charakternego i mocnego nie będzie idealne dla kobiety? Wszak dobrze wiemy, że kobiety to siła!

Kolekcja świec od Flame of Żerań to skrajności i przeciwieństwa. Od ciężkich i zdecydowanych zapachów, niczym dym unoszący się w świętym sanktuarium, do zapachów lekkich jak puder. Ich połączenie jest eksplozją dla zmysłów.

 

Wszystkie nasze świece wykonane są z najwyższą starannością. Używamy tylko i wyłącznie naturalnego wosku sojowego, dzięki czemu intensywność zapachów nie jest zabijana, tak jak w przypadku świec parafinowych.

Nasze świece posiadają naturalny drewniany knot, przez co prezentują zdecydowanie bardziej elegancko niż świece z klasycznymi knotami, powlekanymi substancjami pomagającymi w ich paleniu.

 

Poznaj nasze świece i przenieś się dzięki nim w inny wymiar rzeczywistości. Pozwól sobie na odrobinę relaksu w otuleniu zapachów, które na pewno zapadną Ci w pamięci. Tak jak zapachy, które poznaliśmy w różnych miejscach świata. Zapachy, które niejednokrotnie są dla nas inspiracją do stworzenia nowej historii zamkniętej w ulotnym wosku. Tak jak ulotne są chwile…

1625413644139.jpg
1628938127817.jpg